panele kratowe

pintoo - ogrodzenia

Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem systemów ogrodzeniowych.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów, które nie tylko będą się podobały, ale przede wszystkim będą służyły naszym klientom przez długie lata.

Od samego początku wszystkie decyzje podejmowaliśmy w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena.

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii produkcji, materiałów najwyższej jakości, największej gamy produktów o optymalnych parametrach oraz profesjonalnej kadry i starannie dobranych Partnerów Handlowych, możemy z pełną odpowiedzialnością zagwarantować, iż nasza oferta sprosta wymaganiom każdego klienta.

Profesjonalna obsługa

Doświadczona kadra pracownicza gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. 

Dla Nas to TY jesteś najważniejszy dlatego też, zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Pomożemy dobrać Ci ogrodzenie dopasowane do Twoich potrzeb, oraz sprostamy wymaganiom każdego terenu, nawet tego trudnego.

Przygotujemy dla Ciebie  ofertę sprzedaży, pomożemy w wycenie ogrodzenia. 

obluga klienta
proces tworzenia

Gwarancja

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Odpowiednie połączenie doświadczenia naszych specjalistów, nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz wykorzystywania wyłącznie materiałów najwyższej jakości sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować niezawodność naszych produktów.

Dostępność i czas dostaw

Starannie dobrana sieć Partnerów w Polsce, zapewnia łatwy i wygodny dostęp do naszych produktów. Zoptymalizowany łańcuch dostaw oparty o transport własny oraz usługi zewnętrznych spedytorów gwarantuje bezproblemową i szybką realizację zamówień naszych Klientów.

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski! 

klient korzystajacy z aplikacji mobilnej do sledzenia dostawy zamowien 74855 5229